سوالات متدوال

سوالات متداول شما عزیزان

هر سوالی در زمینه خرید محصولات ، نحوه ارسال محصولات ، نحوه پشتیبانی بعد از خرید و حتی سوالات قبل از خرید را در قسمت رو برو میتوانید مشاهده نمایید . در صورت اطلاعات بیشتر در مورد روند کاری فروشگاه میتوانید با ما تماس بگیرید .

info@simorghesokhan.com

028-33351453

قریب به یقین باید بدانیم که گذراندن یک دوره آموزشی به این معنا نیست که ما توانایی لازم را برای حضور در بازار کار را کسب خواهیم کرد اما موسسه خود همواره تمام تلاش خود را به کار برده تا افراد مستعد و کسانی که دوره های خود را به طور کامل به پایان رساندند و آموزشهای تکمیلی خود را نیز گذرانده اند در پروژه های کاری خود بکار گرفته و در صورت صلاح دید به سایر ارگانها نیز برای خدمات مشابه معرفی میشوند.

مدرکی که موسسه برای شما صادر میکند نشان از این دارد که شما دوره خاصی را در این مجموعه با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد به شماره ثبت 873 به پایان رسانده اید و آموزشهای خود را تکمیل کرده اید.بنابراین همچنان که گرفتن مدرک دانشگاهی تضمینی برای پیدا کردن کار برای فارغ التحصیلان نمیباشد،مدرکی که موسسه نیز ارائه میدهد نمیتواند ضمانت 100% برای برای کاریابی شما عزیزان باشد.اما شما با توجه به توان و مهارتهای خود و ارتباطاتی که برقرار میکنید،میتوانید شرایط کاری مناسبی را برای خود فرام نمایید.

مدرک بین المللی تحت لیسانس MPT اتریش بوده و چنانچه افرادی قصد مهاجرت داشته باشند میتوانند بدون ترجمه این مدرک را همراه خود داشته باشند،اما باید از کشوری که قصد مهاجرت به آنرا دارید استعلام بکنید که آیا مدرک تحت لیسانس MPT مورد پذیزش آنها هست یا خیر؟

بطور کلی مدرک MPT بین المللی بوده و قابلیت ارائه به همه کشوها در آن وجود دارد.

مگر ارگان،دانشگاه یا سازمان خاصی که از قبل باید استعلام کنید.

خیر. صرفا برای دوره های خاصی مدرک بین المللی صادر میگردد.شما باید قبل از ثبت نام و نهایی کردن دوره خود،از مسئولین مربوطه استعلام نمایید.

بله.پس از گذراندن دوره های فن بیان و مهارتهای ارتباطی تغییرات بسیاری در ارتباطات و مهارتهای کلامی شما ایجاد شده و میتوانید خجالت خود را کنار بگذارید.

برای شرکت در دوره های آنلاین به شرایط خاصی نیاز ندارین. و پس از ثبت نام واحد آموزش نرم افزارهای لازم را در اختیار شما قرار داده.و شما فقط باید به اینترنت خوب دسترسی اشته باشید.