دوره های موسسه

همه دوره های فعال حضوری و غیرحضوری موسسه

ویژگی مشترک ۷۲ فرد قدرتمند دنیا

مجله فوربس هر سال لیست ۷۲ فرد موثر دنیا را منتشر می‌کند و آنچه توجه من را بیش از همه به خود جلب می‌کند این است که این افراد یک ویژگی مشترک دارند و آن این است که در مهارت های کلامی و ارتباطات و ارائه توانمندی های خودشان،کشورشان و یا شرکتشان بسیار موفق هستند. اگر شما نیز می‌خواهید در مهارت‌های ارتباطی جزو بهترین‌ها و موثرترین‌ها باشید، پیشنهاد می‌کنم که در دوره آموزشی ما شرکت کنید.

زبان شما، شناسنامه و معرف شخصیت شماست. امام علی (ع)

داشتن تخصص، مهارت و دانش کافی برای موفقیت کافی نیست و همه ما می دانیم که حتی اگر ایده ها، تولیدات و توانمندی های فوق العاده ای داشته باشیم اما بلد نباشیم آن را با بیان خود به دیگران ارائه کنیم، نتیجه‌ای نخواهیم گرفت.

بر همین اساس دوره های فن بیان، گویندگی، مجری گری و سخنرانی به طور مداوم در آموزشگاه در حال برگزاری است.

تمام دوره های موسسه را با دیدگاه متفاوتی برگزار می کنیم، همزمان پیگیری و پشتیبانی مستقیم توسط خود اساتید، بررسی دقیق تمرین ها و رصد روزانه توسط اساتید منجر به تغییرات قطعی در شرکت کنندگان دوره ها بوده و در کلیه موارد، آموزشها با رویکرد روانشناسانه، توانایی افراد تو سطوح مختلف به تناسب دوره ای که شرکت کردند رشد و ارتقاء پیدا می کند.

از طرفی نیز ما معتقدیم آموزش های فشرده یکی دو روزه شاید آگاهی افراد را بالا ببرد اما قطعا نمی تواند به طرز معجزه آسایی تغییرات محسوس ایجاد نماید!

لذا دوره های موسسه سیمرغ سخن طوری طراحی کرده ایم که حتما در طی جلسات متمادی (حضوری یا غیرحضوری) با مدرسین و در طول زمان، گام به گام اشکالات تان را رفع کنیم و توانایی شما را بالا ببریم تا مسیر عصبی جدید در مغز شما شکل گیرد.

دوبله

دوبله

مجری گری

مجری گری

گویندگی

گویندگی

فن بیان کودک

فن بیان کودک و نوجوان

فن بیان بزرگسالان

فن بیان بزرگسالان