دوره فن بیان بزرگسالان

ما شما را به آغاز یک حرفه دلنشین دعوت و به دنیای توجه دیگران وارد می کنیم…

داشتن تخصص، مهارت و دانش کافی، برای موفقیت کافی نیست!

همه ما می‌دانیم که حتی اگر ایده‌ها، تولیدات و توانمندی های فوق العاده‌ای داشته باشیم، اما بلد نباشیم آن را با بیان خود به دیگران ارائه کنیم، نتیجه‌ای نخواهیم گرفت.

در این دوره چه مهارت هایی به شما آموزش داده می شود؟

شخصیت شناسی

حل تعارض

انتقاد کردن

افزایش توانایی های آوایی افراد

آشنایی کامل با ضمیر ناخودآگاه و به کاربردن آن در زندگی

صدا سازی و صدا بازی

تمرینات تمرکز و افزایش Fast brain ability و حاضر جوابی

افزایش هوش کلامی

تصحیح ایرادات بیانی

متقاعد سازی

زبان بدن

رفع خجالت

این دوره به صورت حضوری برگزار می شود یا مجازی و آنلاین؟

این دوره در شهر تهران و قزوین به صورت حضوری برگزار می شود و عزیزانی هم که امکان شرکت در دوره ها برایشان میسر نیست و یا در سایر شهرهای کشور عزیزمان حضور دارند می توانند به صورت غیر حضوری و آنلاین در دوره ثبت نام نمایند.

شایان ذکر است کیفیت دوره های مجازی و آنلاین موسسه هیچ تفاوتی با دوره های حضوری نخواهند داشت چرا که اساتید به صورت خصوصی و فردی نیز بر عملکرد شما نظارت داشته و علاوه بر روزهای آموزش، یک روز را در هفته برای پیگیری شما و رفع اشکالات فردی به صورت انفرادی و خصوصی اختصاص می دهند.

تعداد جلسات دوره

همانطور که گفتیم ما اصلا اعتقادی به دوره های یکی دو روزه نداریم! در دوره مجری گری حضوری 10 جلسه آموزش یک و نیم ساعته خدمتتان خواهیم بود و بعد از کلاس هم پیگیری توسط اساتید دوره و بررسی تمارین صورت می پذیرد.

تعداد جلسات دوره غیر حضوری مجری گری نیز 10 جلسه آموزش و 10 جلسه پیگیری و مشاوره خصوصی توسط اساتید انجام می پذیرد! همه ی اینها فقط به این خاطر است تا ما شما را به نتیجه مطلوبی که مدنظرتان است برسانیم.

دوره مجازی برایم بهتر است یا حضوری؟

مجازی بودن این دوره به شما کمک می کند تا حداکثر استفاده را از زمان خود برده و هر وقت که فرصت دارید بدون اینکه تحت فشار برنامه های پیچیده کاری و یا شخصی خود قرار بگیرید آموزش ها را با همان کیفیت حضوری دریافت نمایید. همچنین در دوره های غیر حضوری مشکل رفت و آمد نداشته و قطعا با اتلاف وقت کمتری می توانید آموزش ها را دنبال نمایید.

بنابراین اگر از امکانات نرم افزاری مانند سیستم و اینترنت مناسب بهره مند هستید می توانید در دوره های مجازی ثبت نام کنید.

این دوره به درد چه کسانی نمیخورد؟

اگر مهارت های ارتباطی را برای داشتن یک زندگی زیبا ضروری نمی دانید…

اگر درونگرا هستید و به نظرتان نیازی به ارتباط با دیگران ندارید…

اگر فکر می کنید توانایی خوب حرف زدن نمی تواند تغییرات بسیاری در زندگی شما ایجاد نماید …

اگر از سطح خودتان راضی هستید و فکر نمی کنید آموزش بتواند برای شما درخشش بیشتر و توانایی های بالاتری را به همراه داشته باشد و یا اگر هنوز این آموزشها را ضروری نمی دانید اکیدا آن را توصیه نمی کنیم!

 آیا پس از پایان دوره به شرکت کنندگان مدرک اهدا می شود؟

خیر پس از پایان دوره فن بیان و مهارت های ارتباطی مدرک داده نمی شود اما در صورت تقاضای هر یک از شرکت کنندگان، گواهی گذراندن دوره توسط موسسه فرهنگی هنری سیمرغ سخن صادر خواهد شد.