دوره دوبله

دوبلورها بازیگران در سایه ای هستند که فقط با صدایشان نقش یا فیلمی را در خاطرمان ماندگار کرده اند…

در این دوره چه مهارت هایی به شما آموزش داده می شود؟

آشنایی با هنر دوبله

آشنایی با تکنیک های دوبله

آشنایی با اصطلاحات رایج و عوامل دوبله

لیپسینک و نحوه صحیح سینک کردن متن و تصویر

شناخت لحن و بیان متناسب با محتوا

شخصیت پردازی در نقش

تیپ سازی در دوبله

تمرینات فن بیان و مهارت های پرورش صدا

آشنایی با مبانی صداسازی

شیوه تنفس صحیح

چه چیزی این دوره را از سایر دوره های آموزشی متمایز می کند؟

در دوره آموزشی دوبله، اساتید خود شخصا پیگیری آموزش های شما هستند و تمرینات را رصد کرده و تا رفع اشکال کنار شما حضور دارند.

پس از گذراندن این دوره افراد توانمند، به گروه های دوبلاژ جهت گرفتن تست دوبله و دوره کارآموزی معرفی خواهند شد.

این دوره به صورت حضوری برگزار می شود یا مجازی و آنلاین؟

این دوره به دلیل شرایط بوجود آمده (شیوع ویروس کرونا) بصورت آنلاین و غیرحضوری برگزار خواهد شد اما در صورت بهتر شدن اوضاع، پایان دوره هنرجویان جهت تمرین حضوری به استودیو دعوت خواهند شد.

شایان ذکر است کیفیت دوره های مجازی و آنلاین موسسه هیچ تفاوتی با دوره های حضوری نخواهند داشت چرا که اساتید به صورت خصوصی و فردی نیز بر عملکرد شما نظارت داشته و علاوه بر روزهای آموزش، یک روز را در هفته برای پیگیری شما و رفع اشکالات فردی به صورت انفرادی و خصوصی اختصاص می دهند.

آنچه در پایان دوره نصیب شما خواهد شد…

در دوبله باید بتوانید تمامیِ دیالوگ ها، نشانه ها و احساسات را به شیوه ای درست با صدا انتقال دهید. شما در این دوره هرآنچه که یک دوبلور باید بداند را فرا می گیرید!

تعداد جلسات دوره

همانطور که گفتیم ما اصلا اعتقادی به دوره های یکی دو روزه نداریم! در دوره دوبله 10 جلسه آموزش یک ساعته خدمتتان خواهیم بود و 10 جلسه هم پیگیری و بررسی تمارین توسط مدرس انجام می پذیرد! همه ی اینها فقط به این خاطر است تا ما شما را به نتیجه مطلوبی که مدنظرتان است برسانیم.

دوره مجازی چه مزیتی دارد؟

مجازی بودن دوره به شما کمک می کند با اتلاف وقت کمتر در رفت و آمد و در محیط آرام بدون استرس و با فرصت کافی مباحث رو تمرین کنید. در دوره غیرحضوری با استفاده از نرم افزارها و شبکه های اجتماعی به صورت کامل آموزش خواهید دید و پس از پایان دوره، عزیزان علاقمند می توانند در شهر خود با گروه های دوبلاژ اقدام به همکاری نمایند. همچنین در شهر تهران شرایطی را برای علاقمندان فراهم خواهیم کرد تا هنرجویان بتوانند در استودیو دوبلاژ حضور پیدا کنند.

این دوره به درد چه کسانی نمی خورد؟

اگر به دنبال این هستید که با آموزش دوبله پول زیادی به جیب بزنید یا به فکر کسب درآمد عالی از طریق دوبله هستید اشتباه اومدید! چون یادگیری هنر جذاب دوبله تنها عشق می خواهد… اگر علاقمند هستید در این دوره شرکت کنید.

آیا پس از پایان دوره به شرکت کنندگان مدرک اهدا می شود؟

بله پس از پایان ترم دوم دوره به همه ی شرکت کنندگان مدرک معتبر و قابل استعلام ارائه می گردد.