سوالات پرتکرار

قریب به یقین باید بدانیم که گذراندن یک دوره آموزشی به این معنا نیست که ما توانایی لازم برای حضور در بازار کار را کسب خواهیم کرد اما سیمرغ سخن همواره تمام تلاش خود را به کار برده تا افراد مستعد و کسانی که دوره های خود را به طور کامل به پایان رساندند و آموزش های تکمیلی خود را نیز گذرانده اند در پروژه های کاری خود بکار گرفته و در صورت صلاحدید به سایر ارگان ها نیز برای خدمات مشابه معرفی می شوند.

مدرکی که موسسه برای شما صادر می کند نشان از این دارد که شما دوره خاصی را در این مجموعه با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد به شماره ثبت 873 به پایان رسانده اید و آموزشهای خود را تکمیل کرده اید. بنابراین همچنان که گرفتن مدرک دانشگاهی تضمینی برای پیدا کردن کار برای فارغ التحصیلان نمی باشد، مدرکی که موسسه نیز ارائه می دهد نمیتواند ضمانت 100% برای برای کاریابی شما عزیزان باشد اما شما با توجه به توان و مهارت های خود و ارتباطاتی که برقرار می کنید، می توانید شرایط کاری مناسبی را برای خود فراهم نمائید.

مدرکی که پس از پایان دوره به شما داده می شود، مدرک بین المللی تحت لیسانس MPT اتریش بوده و چنانچه افرادی قصد مهاجرت داشته باشند می توانند بدون ترجمه از این مدرک استفاده کنند، اما باید از کشوری که قصد مهاجرت به آن را دارید استعلام بکنید که آیا مدرک تحت لیسانس MPT مورد پذیرش آنها هست یا خیر. بطور کلی مدرک MPT بین المللی بوده و قابلیت ارائه به همه کشوها در آن وجود دارد، مگر ارگان،دانشگاه یا سازمان خاصی که از قبل باید استعلام کنید.

شما میتوانید از طریق شماره تماس موسسه به راحتی با پشتیبان ارتباط بگیرید.

به دوره های آنلاین هم مدرک بین المللی تعلق میگیرد.

خیر صرفا برای دوره های خاصی مدرک بین المللی صادر می گردد. شما باید قبل از ثبت نام و نهایی کردن دوره خود، از مسئولین مربوطه استعلام نمایید.

بله پس از گذراندن دوره های فن بیان و مهارت های ارتباطی، تغییرات بسیاری در ارتباطات و مهارتهای کلامی شما ایجاد شده و می توانید خجالت خود را کنار بگذارید.

برای شرکت در دوره های آنلاین به شرایط خاصی نیاز ندارید و پس از ثبت نام دوره، واحد آموزش نرم افزار های لازم را در اختیار شما قرار داده و شما فقط باید به اینترنت خوب دسترسی داشته باشید.