سوالات پرتکرار

آیا پس از پایان دوره امکان کار برای ما وجود داره؟ و موسسه ما رو به سایر ارگان های مرتبط معرفی می کنه یا خیر؟

قریب به یقین باید بدانیم که گذراندن یک دوره آموزشی به این معنا نیست که ما توانایی لازم برای حضور در بازار کار را کسب خواهیم کرد اما سیمرغ سخن همواره تمام تلاش خود را به کار برده تا افراد مستعد و کسانی که دوره های خود را به طور کامل به پایان رساندند و آموزش های تکمیلی خود را نیز گذرانده اند در پروژه های کاری خود بکار گرفته و در صورت صلاحدید به سایر ارگان ها نیز برای خدمات مشابه معرفی می شوند.

آیا مدرکی که موسسه به ما میده رو می تونیم هرجایی ارائه بدیم و با اون مدرک مشغول به کار بشیم؟

مدرکی که موسسه برای شما صادر می کند نشان از این دارد که شما دوره خاصی را در این مجموعه با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد به شماره ثبت 873 به پایان رسانده اید و آموزشهای خود را تکمیل کرده اید. بنابراین همچنان که گرفتن مدرک دانشگاهی تضمینی برای پیدا کردن کار برای فارغ التحصیلان نمی باشد، مدرکی که موسسه نیز ارائه می دهد نمیتواند ضمانت 100% برای برای کاریابی شما عزیزان باشد اما شما با توجه به توان و مهارت های خود و ارتباطاتی که برقرار می کنید، می توانید شرایط کاری مناسبی را برای خود فراهم نمائید.

مدرک های بین المللی که موسسه بهمون ارائه میده در سایر کشورها کاربردی هست و نیاز به ترجمه نداره؟

مدرکی که پس از پایان دوره به شما داده می شود، مدرک بین المللی تحت لیسانس MPT اتریش بوده و چنانچه افرادی قصد مهاجرت داشته باشند می توانند بدون ترجمه از این مدرک استفاده کنند، اما باید از کشوری که قصد مهاجرت به آن را دارید استعلام بکنید که آیا مدرک تحت لیسانس MPT مورد پذیرش آنها هست یا خیر. بطور کلی مدرک MPT بین المللی بوده و قابلیت ارائه به همه کشوها در آن وجود دارد، مگر ارگان،دانشگاه یا سازمان خاصی که از قبل باید استعلام کنید.

اگه بعد از ثبت نام به مشکل خوردم چطوری پیگیری کنم؟

شما میتوانید از طریق شماره تماس موسسه به راحتی با پشتیبان ارتباط بگیرید.

آیا بعد از پایان دوره های آنلاین هم مدرک بین المللی دریافت می کنیم یا مدرک بین المللی فقط مختص دوره های حضوری هست؟

به دوره های آنلاین هم مدرک بین المللی تعلق میگیرد.

آیا به کلیه دوره های آموزشی که در موسسه می گذرانیم مدرک بین المللی تعلق می گیره؟

خیر صرفا برای دوره های خاصی مدرک بین المللی صادر می گردد. شما باید قبل از ثبت نام و نهایی کردن دوره خود، از مسئولین مربوطه استعلام نمایید.

آیا بعد از گذراندن دوره های فن بیان، مهارت های کلامی من ارتقا پیدا می کنه و خجالتم کاملا رفع میشه؟

بله پس از گذراندن دوره های فن بیان و مهارت های ارتباطی، تغییرات بسیاری در ارتباطات و مهارتهای کلامی شما ایجاد شده و می توانید خجالت خود را کنار بگذارید.

شرایط شرکت در دوره های آنلاین چیه؟

برای شرکت در دوره های آنلاین به شرایط خاصی نیاز ندارید و پس از ثبت نام دوره، واحد آموزش نرم افزار های لازم را در اختیار شما قرار داده و شما فقط باید به اینترنت خوب دسترسی داشته باشید.